Tanáraink

NévBeosztásTantárgy
Családi Bettinaintézményvezetőtörténelem, magyar nyelv és irodalom
Szabóné Varga Kláraintézményvezető-helyettes, harmadikos osztályfőnöktanító, orosz
Tóthné Rakusz Juliannaalsós munkaközösségvezető, negyedikes osztályfőnöktanító, könyvtár
Tóthné Szőnyi Krisztinafelsős munkaközösség-vezető, hetedikes osztályfőnöktörténelem, hon és népismeret, etika
Horváthné Börzsönyi Barbaraelsős osztályfőnöktanító, magyar nyelv és irodalom
Szeibertné Kucsák Ágnes Gabriellamásodikos osztályfőnöktanító, környezetismeret
Kaltenecker Tünde Magdolna ötödikes osztályfőnök, diákönkormányzat munkáját segítő pedagógustanító, testnevelés, angol
Veszelkáné Ripp Renátanapközis tanító, tankönyvfelelőstanító, ember és társadalom, alsós etika
Kaldenekkerné Sipos Mária Katalin magyar nyelv és irodalom, dráma
Dr. Kovács Péter napközis tanítótanító, jogász, informatikus
Rozsályi Julianna Mónika nyelvtanárangol, német
Simon Hajnalka óraadóprogramtervező matematikus
Virágné Nemes Georgina tartós távolléttanító, német

Az oktató-nevelő munkát segítő (NOKS) dolgozóink:

NévBeosztás
Katona-Kapusi Izabellapedagógiai asszisztens
Boha Józsefpedagógiai asszisztens
Veszelka Arankaiskolatitkár
Raibl Zoltáninformatikus

Technikai dolgozóink:

NévBeosztás
Szijgyártó Attilakarbantartó
Bán Erzsébettakarító
Balaton Annatakarító

Tanórán kívüli foglalkozások, szakkörök

Névidőpontpedagógus
Néptánc kedd 13:15 – 14:00 Szeibertné Kucsák Ágnes
Alsós angol felzárkóztató szerda 13:15 – 14:00 Rozsályi Julianna Mónika
Felsős angol felzárkóztató szerda 14:15 - 15:00 Rozsályi Julianna Mónika
Német szakkör 2-3. o. csütörtök 13:15 - 14:00 Rozsályi Julianna Mónika
Német szakkör 4-5. o. hétfő 13:15 - 14:00 Rozsályi Julianna Mónika
Alsós tömegsport csütörtök 14:15 – 15:00
péntek 14:15 – 15:00
Kaltenecker Tünde
Felsős tömegsport hétfő 14:15 – 15:00
szerda 14:15 – 15:00
Kaltenecker Tünde
MANCS szakkör szerda 7:15 – 8:00 Szabóné Varga Klára
Polgárvédelmi szakkör csütörtök 7:15 – 8:00 Szabóné Varga Klára
Színjátszó szakkör kedd 14:15 – 15:00 Kaldenekkerné Sipos Mária
Matematika felvételi előkészítő csütörtök 7:15 - 8:00 Simon Hajnalka
Magyar felvételi előkészítő csütörtök 15:15 - 16:00 Kaldenekkerné Sipos Mária
Differenciált felzárkóztató foglalkozás 1. o. hétfő 13:15 – 14:00 Horváthné Börzsönyi Barbara
Differenciált fejlesztő foglalkozás 1. o. kedd 13:15 – 14:00 Horváthné Börzsönyi Barbara
Egyéni foglalkozás 1. osztály szerda 7:15 - 8:00
csütörtök 12:15 - 13:00
csütörtök 13:15 - 14:00
Horváthné Börzsönyi Barbara
Differenciált felzárkóztató 3. o. hétfő 7:15 – 8:00 Szabóné Varga Klára
Differenciált fejlesztő foglalkozás 3. o. kedd 7:15 – 8:00 Szabóné Varga Klára
Egyéni foglalkozás 3. o. csütörtök 13:15 – 14:00
péntek 7:00 – 8:00
Szabóné Varga Klára
Egyéni foglalkozás 4. o. hétfő 7:15 - 8:00
kedd 7:15 – 8:00
Tóthné Rakusz Julianna
Differenciált fejlesztő foglalkozás 4. o. hétfő 13:15 – 14:00 Tóthné Rakusz Julianna